קורס מדריכי רכיבה מערבית במכללת All4Horses - הופכים אהבה למקצוע

קורס מדריך רכיבה מערבית

רכיבה מעשית בשטח

קורס המדריכים מחולק לשתי קטגוריות:

קורס מדריכים – לימוד = קורס המכין את הסטודנט לעבודה עם כל הגילאים, ללימוד רכיבה שאינו ספורטיבי , הקורס מתאים גם למדריכים שמעוניינים להמשיך לרכיבה טיפולית.

קורס מדריכים – רכיבה מערבית = קורס המכין את הסטודנט לעבודה עם כל הגילאים, וגם מכשיר אותם ללימוד רכיבה של ספורטאים צעירים עד גיל 16.

רמת קושי:
– רמה 1/2

משך הקורס:

45 מפגשים – 12 חודשים. 500 ש”א.

ALL4HORSES

הרכיבה כולה מכוונת אילוף כדי להעניק לכם את הכלים הטובים ביותר להתמודדות עם אתגרים בהמשך הדרך

ALL4YOU

בניית מערכי שיעור פרטני וקבוצתי והתאמת התרגילים לרמת הרוכבים והסוסים ולקצב התקדמות הקבוצה והפרט

היום שאחרי

מתחייבים להיות בית לבוגרי הקורס בהמשך דרכם המקצועית ולתת מענה או יעוץ לפי הצורך ואף הפנייתם לבעלי מקצוע מתאימים

למי מתאים הקורס

– לכל מי שתמיד חלם לרכב על סוס ברמה מקצועית, להדריך ולדעת לעשות את זה נכון !
– לאנשים בעלי שליטה בשלושת מקצבי הסוס.

מתעניינים ברכיבה מערבית?

חייגו: 072-371-9989

או השאירו פרטים בטופס הבא:

תכני לימוד בקורס:

  • בניית תקשורת נכונה עם הסוס והכרת דרכי האילוף והאימון.

  • דגשים על בטיחות.

  • כלים להתמודדות עם מצבי חירום ובעיות התנהגות בעבודה היום יומית.

  • תרגול עבודת לונג’ ראונדפן ורכיבה.

  • תרגול הדרכה בשטח.

  • הכרת מחסן הציוד והתאמתו לסוס ולעבודה.

  • וטרינריה.

  • פרזול.

  • עזרה ראשונה. אנטומיה.

  • פסיכולוגיה של הספורט.

מה אומרים עלינו?

המדריכים הכי חזקים במדינה
עשיתי תקורס קיץ השנה קורס מטורף מעשיר בידע ואהבה למקצוע צוות ברמה הגבוהה ביותר והחיבור המטורף! אם מישהו רוצה לעשות קורס... מערבי, טיפולי, אילוף. שיעשה רק אצלם מעבר לקורס יש גם אהבה וחיבור! All4horses משפחה! ❣️🐴קראו עוד
תבואו . תבינו ! צוות פושט מדהים !!
הצוות הכי טוב בארץ! מקצועיות ומשפחה שמלווה גם אחרי התעודה.
ללמוד אצל הטובים ביותר.במהלך תקופת הלימודים אתה מקבל כל כך הרבה ידע על סוסים שהופך אותך ממגדל סוסים לאיש סוסים .היחס... של המאמנים כל כך טוב כלפיך שאתה לא רוצה להפסיק ללמוד.תודה על קורס מושלם.קראו עוד
כל תחום שיוצר בעלי מקצוע חדש-הוא תחום מבורך. מצד שני אני לא חושב שצריך להכשיר הרבה מאמנים בכל תחום-למשל בתחום הזה.... ולמה? כי כמה סוסים יש בארץ ואם תהיה רוויה במאמנים אז כמה יוכלו להתפרנס מזה? למה לא מכשירים למשל יותר סנדלרים? הא. כי הכל תעשייתי? אנשים תחשבו קצת באופנ שרואה רחוק. אם תתנו רק לסינ לקחת את כל מקומות העבודה זה יהרוס גם אתכם.תחשבו על זה.קראו עוד
אין תלונות. מקום מדהים, אנשים מדהימים.
בעולם בו תעודות ודפלומות החליפו מזמן תוכן, ידע ונסיון אמיתי פרי התנסות,בעולם בו הפכנו להיות עבדים של שיטה, מכללת... All4Horses היא הוכחה ניצחת שאפשר גם אחרת.כאן, הדלת נפתחת בפני כל, והצוות מקדיש את זמנו , מרצו, נסיונו העשיר וגישתו יוצאת הדופן, על מנת להפוך כל אחד ואחת מהסטודנטים, לאיש הסוסים המקצועי ביותר, ולמדריך הרכיבה ו/או המטפל המוכשר ביותר שהוא יכול להיות.תכנית הלימודים המקצועית מתבססת על טכניקות מודרניות מתקדמות הנשענות על הסטוריה ומסורת ארוכות שנים, מותאמות למאה ה21.האוירה חמה, מלאת הומור תוך שמירה על רף מקצועי גבוה, וההתקדמות מותאמת פרטנית ליכולתו של כל פרט.במקום שבו אהבה הופכת מקצוע, משכיל הסגל להעביר תכנים בצורה חויתית, כך שתכנית הלימודים היא רבגונית, מהנה ומפרה, ומייצרת תוצאות יוצאות דופן בנוף המקומי.מומלץ בחום לקחת את הזמן ולבוא ליום התרשמות באחד מן הסניפים ברחבי הארץ, להכיר את הצוות, ובעיקר, לשוחח עם משתתפי הקורסים ששמחים לחלוק ולשתף.קראו עוד
אין צוות כזה גם באירופה! חם,אוהב,משקיע ואיכפתי כלפי כל אחד ואחת.כאן קיבלתי ידע יותר ממש שהיה נדרש.מעבר ללימודים... ולתעודה ולנסיון, רכשתי משפחה.קראו עוד
תבואו,תבינו!

מדריכי רכיבה מערבית

מדריכי רכיבה מערבית הינם מדריכי רכיבת סוסים אשר נותנים טיפים וכלים מקצועיים לרוכבים תוך פיקוח, השגחה וליווי מקצועי. ב- ALL 4 HORSES בע”מ, המכללה המובילה בארץ ללימודי רכיבה על סוסים (רכיבה טיפולית, רכיבה מערבית, אילוף ועוד) מכשירה מדריכי רכיבה מערבית באמצעות קורסים מקצועיים, של מגוון המרצים והמדריכים המובילים שלנו. מעוניינים לרכוש מקצוע שהוא גם תחביב? בוא לקחת חלק בקורס מדריכי רכיבה מערבית.

מדריכי רכיבה מערבית- מקצוע חוויתי, מהנה ומיוחד

אוהבים סוסים? רכיבת סוסים היא אחד מהתחביבים הגדולים שלכם? מכירים היטב את סגנון רכיבת הסוסים המערבית? אם כן אז בואו לקחת חלק בקורס מדריכי רכיבה מערבית.

רכיבה מערבית הינה סגנון רכיבת סוסים פופולארי ונפוץ מאוד, וכולל תחרויות רבות. למעשה סגנון רכיבה זה (אשר כולל בתוכו תתי סגנונות) פותח במערב אמריקה על ידי בוקרים בחוות בוקרים, ובהמשך השנים התפתח מאוד. למעשה מדובר בסגנון רכיבה ספורטיבי, בו תוך כדי דהירת הסוס עליו ועל הרוכב לבצע בהצלחה מספר משימות ואתגרים.

מדריכי ברכיבה המערבית נהנים ממגוון יתרונות בעבודתם:

-עבודה כמדריך רכיבה מערבית כוללת חיבור לסוסים, לחיי ולטבע.

-עבודה כמדריך רכיבה על סוסים משלבת גם חיבור לבני אדם ויצירת קשרים בין אישים (לחניכי הרכיבה).

-עבודה כמדריך רכיבה מערבית משפרת את יכולות ההדרכה, ההובלה, וכושר ההנהגה.

מעוניינים לקחת חלק בקורס מדריכי רכיבה מערבית?

ב- ALL 4 HORSES בע”מ, המכללה המובילה ללימודי רכיבת סוסים מתקיימים קורסים להכשרת מדריכי רכיבה מערבית. הקורסים מועברים על ידי צוות מקצועי ומיומן בעל ותק וניסיון רב שנים. לפרטים נוספים צרו קשר עם מספרנו המופיע באתר.

מדריך רכיבה מערבית

מדריך רכיבה מערבית זהו מדריך אשר מלמד את חניכו לרכוב רכיבה מערבית תוך פיקוח, הדרכה נכונה ומתן כלים מקצועיים. מהי בעצם רכיבה מערבית?  ומה הם הכלים אשר מדריך רכיבה מערבית צריך? ALL 4 HORSES בע”מ- המכללה המובילה והמקצועית בארץ ללימודי רכיבת סוסים, מלמדת ומכשירה רוכבי רכיבה מערבית למדריכי רכיבה מערבית. במאמר זה נרחיב לעומק אודות סגנון רכיבה זה ומאפיינים הנדרשים למדריך רכיבה מסוג זה.

מדריך רכיבה מערבית- מה תפקידו של מדריך רכיבה מערבית?

רכיבה מערבית הינה סוג רכיבת סוסים אשר פותחה במערב אמריקה והתפתחה במשך השנים. סוג רכיבה זה התפתח מאוד במהלך השנים ומדובר בסוג רכיבה פופולארי מאוד הנפוץ מאוד גם בתחרויות ספורט שונות. תחום הרכיבה המערבית מתחלק לשלושה קטגוריות: רכיבת ריניינג- סוג רכיבה בו הסוס דוהר במהירות גבוהה למדי תוך ביצוע תרגילים ומשימות שונות. רכיבת פלז’ר- סוג רכיבה זו תחת הקטגוריה של הרכיבה המערבית הכולל שילוב של סגנונות רכיבה שונים. למעשה בסגנון רכיבה זה נבחנים בתחרויות הרוכב והסוס על הקשר והתקשורת ביניהם. ורכיבה מסוג טרייל קלאס- הכוללת ביצוע משימות שונות  של הסוס והרוכב על מנת לבחון את יכולתם בהתמודדות מול אתגרים ומכשולים. המשימות כוללות אתגרים כמו פתיחת שערים, קפיצה מעל מכשולים, מעבר של מסלול מכשולים, וכדומה.

אז למי בעצם מתאים ללמוד הדרכת רכיבה מערבית?

הדרכת רכיבה מערבית מתאימה בעיקרה לחובבי רכיבת סוסים (כמובן כי רצוי שהיו בעלי הכירות עם תחום הרכיבה המערבית). מעל גיל 16, במצב בריאותי וגופני תקין, בעלי יכולת הדרכה וכושר ורבלי. בנוסף רצוי כי תהיה למדריך הרכיבה המערבית יכולות הקשבה ואמפתיה, וזאת על מנת לזהות מצוקות הן אצל הסוס והן אצל הרוכב.

מעוניינים לקחת חלק בקורס הכשרת מדריכי רכיבה מערבית?

ALL 4 HORSES בע”מ- הינה מכללה מובילה לרכיבת סוסים המקיימת קורסי הכשרה למדריכי רכיבה מערבית. לפרטים נוספים התקשרו עם מספרנו.

קורס מדריכי רכיבה מערבית

אם אתם חובבי רכיבה על סוסים ומעוניינים להפוך למדריכי רכיבת סוסים מערבית. בטח אתם מחפשים אחר קורס מדריכי רכיבה מערבית. ב- ALL 4 HORSES בע”מ, המכללה המובילה בארץ ללימודי רכיבת סוסים מכל סוג שהוא, המכללה מקיימת קורס מדריכי רכיבה מערבית מקצועי, מיומן ואיכותי. יחד נדון במאמר זה מהי למעשה רכיבה מערבית וממה היא נבדלת מרכיבת סוסים רגילה?

קורס מדריכי רכיבה מערבית– מהי בכלל רכיבה מערבית?

רכיבת סוסים מערבית הנקראת גם “רכיבת ווסטרן” היא למעשה רכיבת סוסים אשר פותחה במערב אמריקה, על ידי בוקרים אמריקאים ושימשה עבור עבודתם בחוות. מאז התפתחה רכיבה זו מאוד וכיום היא נחשבת לרכיבת סוסים מוכרת ביותר וחלק משמעותי בתחרויות ספורט בתחום רכיבת הסוסים.

הרכיבה המערבית מתחלקת לתתי קטגוריות שונות:

רכיבת ריינינג- רכיבה זו הינה חלק מתחרויות רכיבה המתבצעות בשיפוט של שופטים מומחים בתחום. בסוג רכיבה מסוג זה, הסוס דוהר ועל הרוכב להפגין יכולות שליטה בסוסו, תוך ביצוע תרגילים מאתגרים שונים.

רכיבת פלז’ר- בתחרויות רכיבה מסוג פלז’ר למעשה הרוכב והסוס מבצעים סגנונות רכיבה שונים, תוך בחינת יכולת השליטה של הרוכב בסוס. כך שבעצם המדד לשיפוט וההצלחה של הרוכב והסוס בתחרות הוא החיבור בין הרוכב והסוס למען ביצוע סגנונות הרכיבה השונים.

טרייל קלאס- על הסוס והרוכב לבצע פעולות ספציפיות. כך שלמעשה ברכיבה סוסים מסוג זה הרוכב והסוס נבחנים על יכולתם לעמוד באתגרים ומשימות כגון פתיחת שערים, מעבר מסלולי מכשולים, קפיצה מעל מכשולים ועוד.

מעוניינים להפוך למדריכי רכיבה מערבית?

כמובן שעל מנת להפוך למדריך רכיבה מערבית רצוי תחילה כי לתלמיד תהיה הכרות והתנסות עם רכיבת סוסים בסגנון מערבי. בנוסף רצוי ומומלץ שלתלמיד תהיה יכולת הדרכה והובלתה, תוך רגישות ואמפתיה לסוסים. אם הנכם מעוניינים לקחת חלקת בקורס המקצועי שלנו ב- ALL 4 HORSES בע”מ, צרו קשר עם מספרנו המופיע באתר.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות צבעים