קורס אילוף סוסים במכללת All4Horses - הופכים אהבה למקצוע

קורס אילוף סוסים

הכשרת מאלפי סוסים

אילן רוזנברג וגילי שדמות הקימו את All4horses  והציבו לעצמם מטרה ללמד בדרך אחרת ולא רק כדי לעבור את המבחנים.

שניהם בעלי ניסיון עשיר באילוף הדרכה ותחרויות, הם קיבצו את הידע שרכשו במהלך השנים וריכזו אותו עבורכם על מנת ללמד אתכם מה עומד מאחורי החיה המופלאה הזו וכיצד עובדים איתה בשיתוף פעולה.

קורס אילוף סוסים במכללה שלנו הינו הקורס הראשון מסוגו בארץ אשר מכשיר אתכם למאלפי סוסים מין השורה עם תעודת הסמכה של All4horses.

לאורך הקורס נלמד כיצד ‘מתחילים’ סייח שאף פעם לא התעסקו איתו ועד לשלב ‘עליה ראשונה’ נלמד איך עושים זאת באמת ונכון כדי שהסוס יבין אותנו ואנחנו נבין אותו.

רכיבה - בעיות ופתרונות

סוס לא עומד בעלייה  סוס ש ‘לא עוצר’  סוס לא זז קדימה  הליכה לאחור  ספינים  רכיבה ללא מתגים  תרגילים לטרליים

רכיבה בשטח - בעיות ופתרונות

להפוך כל אחד ואחת מהסטודנטים, לאיש הסוסים המקצועי ביותר, ולמדריך הרכיבה ו/או המטפל המוכשר ביותר שהוא יכול להיות.

מקרים ותגובות

סוסים שלא ניתן לקשור  סוסים שלא ניתן לתפוס  סוסים נושכיםבועטים  עלייה על קרון  כיצד מובילים סוס

למי מתאים הקורס

– למדריכי רכיבה מכל הסגנונות.
– לרוכבים מנוסים ובעלי סוסים.
– כל מי שבא במגע עם סוסים כתחביב או כעיסוק.

מתעניינים באילוף סוסים?

חייגו: 072-371-9989

או השאירו פרטים בטופס הבא:

תכני לימוד בקורס:

 • כניסה לעולם מאלפי הסוסים.

 • התחלת סייחים-כיצד עושים את זה נכון.

 • הדרכה עד האכוף הראשון.

 • תגובה למתג.

 • עבודות קרקע.

 • התמודדות עם בעיות התנהגות.

 • רכישת כלים למערכת יחסים נכונה עם הסוס.

 • משך הקורס: 22 מפגשים – 6 חודשים.

מה אומרים עלינו?

המדריכים הכי חזקים במדינה
עשיתי תקורס קיץ השנה קורס מטורף מעשיר בידע ואהבה למקצוע צוות ברמה הגבוהה ביותר והחיבור המטורף! אם מישהו רוצה לעשות קורס... מערבי, טיפולי, אילוף. שיעשה רק אצלם מעבר לקורס יש גם אהבה וחיבור! All4horses משפחה! ❣️🐴קראו עוד
תבואו . תבינו ! צוות פושט מדהים !!
הצוות הכי טוב בארץ! מקצועיות ומשפחה שמלווה גם אחרי התעודה.
ללמוד אצל הטובים ביותר.במהלך תקופת הלימודים אתה מקבל כל כך הרבה ידע על סוסים שהופך אותך ממגדל סוסים לאיש סוסים .היחס... של המאמנים כל כך טוב כלפיך שאתה לא רוצה להפסיק ללמוד.תודה על קורס מושלם.קראו עוד
כל תחום שיוצר בעלי מקצוע חדש-הוא תחום מבורך. מצד שני אני לא חושב שצריך להכשיר הרבה מאמנים בכל תחום-למשל בתחום הזה.... ולמה? כי כמה סוסים יש בארץ ואם תהיה רוויה במאמנים אז כמה יוכלו להתפרנס מזה? למה לא מכשירים למשל יותר סנדלרים? הא. כי הכל תעשייתי? אנשים תחשבו קצת באופנ שרואה רחוק. אם תתנו רק לסינ לקחת את כל מקומות העבודה זה יהרוס גם אתכם.תחשבו על זה.קראו עוד
אין תלונות. מקום מדהים, אנשים מדהימים.
בעולם בו תעודות ודפלומות החליפו מזמן תוכן, ידע ונסיון אמיתי פרי התנסות,בעולם בו הפכנו להיות עבדים של שיטה, מכללת... All4Horses היא הוכחה ניצחת שאפשר גם אחרת.כאן, הדלת נפתחת בפני כל, והצוות מקדיש את זמנו , מרצו, נסיונו העשיר וגישתו יוצאת הדופן, על מנת להפוך כל אחד ואחת מהסטודנטים, לאיש הסוסים המקצועי ביותר, ולמדריך הרכיבה ו/או המטפל המוכשר ביותר שהוא יכול להיות.תכנית הלימודים המקצועית מתבססת על טכניקות מודרניות מתקדמות הנשענות על הסטוריה ומסורת ארוכות שנים, מותאמות למאה ה21.האוירה חמה, מלאת הומור תוך שמירה על רף מקצועי גבוה, וההתקדמות מותאמת פרטנית ליכולתו של כל פרט.במקום שבו אהבה הופכת מקצוע, משכיל הסגל להעביר תכנים בצורה חויתית, כך שתכנית הלימודים היא רבגונית, מהנה ומפרה, ומייצרת תוצאות יוצאות דופן בנוף המקומי.מומלץ בחום לקחת את הזמן ולבוא ליום התרשמות באחד מן הסניפים ברחבי הארץ, להכיר את הצוות, ובעיקר, לשוחח עם משתתפי הקורסים ששמחים לחלוק ולשתף.קראו עוד
אין צוות כזה גם באירופה! חם,אוהב,משקיע ואיכפתי כלפי כל אחד ואחת.כאן קיבלתי ידע יותר ממש שהיה נדרש.מעבר ללימודים... ולתעודה ולנסיון, רכשתי משפחה.קראו עוד
תבואו,תבינו!

אילוף סוסים קורס

סוס הוא אחד מהחיות המרשימות והיפות ביותר בטבע. הסוסים נחשבים לחיה אינטליגנטית, כאשר בקשר עם בני אדם, הסוס יכול לשמש כאמצעי לעזר בעבודה (עם בקר לדוגמה), עוד משמשים סוסים לספורט, תצוגות יופי וכחברה טובה והנאה. אנשים רבים בוחרים לרכב על סוסים כחלק מפעילות ספורטיבית, רכיבה מקצועית, או כתחביב רכיבה בשילוב עם הטבע. רבים מחובבי הסוסים פונים להרשמה במסגרת של קורס לאילוף סוסים, שיקנה להם את היכולת לתקשר באופן נכון עם הסוס. קורס אילוף סוסים, נחשב לאחד מהקורסים המעניינים שקיימים, וניתן ללמוד אותו במסגרות שונות. באם אתם מעוניינים בקורס אילוף, פנו אל המומחים בתחום, ALL 4 HORSES המכללה המובילה ללימודי רכיבה, שם תוכלו להתייעץ גם צוות המקום, על שלל הקורסים.

מדוע אילוף סוסים קורס

סוס כאמור הנה חיה חכמה אך מאתגרת, ואינה פשוטה לאילוף. במידה ואתם מחובבי הסוסים, בין אם אתם רוכבים או לא, ידע באילוף הסוסים הוא הוא אחד מהכלים החשובים ביותר להכרה והבנה טובה יותר של הסוס ולא משנה במה אתם עוסקים, בין אם בעלי סוסים, רוכבים, מדריכי רכיבה רגילה או רכיבה טיפולית. אימון הסוס והתקשורת הנכונה אתו, יביאו אתכם לתוצאות מקסימליות בכל העיסוקים שהוזכרו. סוס מאולף, מאפשר קשר בטוח ומהנה יותר הן לסוסים ולבעליהם. בקטגוריית קורס אילוף סוסים, לומדים רבות על אופיו של הסוס, פתרון בעיות, רכיבת שטח ורכיבות שונות ובעיותיהן. 

אילוף סוסים קורס – אל תתפשרו על הטובים ביותר

במידה והחלטתם ללכת לקורס אילוף סוסים, יש ללמוד זאת רק במקום איכותי, בעל ניסיון ועם מדריכים מקצועיים על מנת שלא תשימו את כספכם על קרן הצבי ולא תזכו ללמוד את כל הדברים המקצועיים. לפרטים פנו עוד היום אל ALL 4 HORSES המכללה המובילה ללימודי רכיבה, הצוות הבכיר ישמח לסייע לכם בכל הפרטים על קורס האילוף הקרוב.

לימוד אילוף סוסים

לימוד אילוף סוסים, הוא אחד מהדברים הכיפיים, האיכותיים והמרתקים שניתן ללמוד בתחום אילוף החיות. הסוס נחשב לחיה חכמה מאוד, שאינה ניתנת לשליטה בקלות יחסית. בקורס האילוף מקבלים כלי רבים להתמודדות עם הסוס, ולכן הקורס עצמו לא מיועד רק לאנשים המעוניינים להיות מאלפי סוסים, אלא גם למדריכי רכיבה. בין האנשים המגיעים לקורס אילוף סוסים, אנו רואים מדריכי רכיבה טיפולית רבים אשר מעוניינים לשפר את התקשורת עם הסוס על מנת למקסם את התוצאה הסופית של הרכיבה והטיפול. קורס אילוף סוסים מקנה יתרון גדול בכך שמי שעובר אותו מבין היטב את נפש הסוס, את הדרכים הטובות ביותר לתקשר אתו, ודרכים לפתרון בעיות שונות כמו התנגדויות שונות. באם הנכם מעוניינים בפרטים על קורס אילוף מהטובים בארץ, פנו עוד היום אל ALL 4 HORSES המכללה המובילה ללימודי רכיבה.

תוכן קורס לימוד אילוף סוסים

בקורס לימוד אילוף סוסים, הלמידה מתחלקת למספר נושאים:

 • רכיבה – בעיות ופתרונות שונות אשר בלומדם מקבלים את כלל הכלים להתמודד עמם, לדוגמא רכיבה בשטח, סוס שמסרב לזוז, זוז שמתקשה לעצור ועוד. 
 • תגובות של סוסים – סוס שמסרב לקשירה, הובלת סוס ועוד.
 • התנהגות – סוסים שבועטים, סוסים שנושכים ועוד. 
 • עובדת קרקע עם הסוסים – תקשורת טובה ונכונה עם הסוס, שיפורים של יכולות הביצוע של הסוס.
 • סדנה להעלאת סוס לקרון

לימוד אילוף סוסים – למי מותאם הקורס

הקורס מתאים לחובבי סוסים אשר נוהגים לרכב באופן קבוע או מדי פעם, לבעלי סוסים, למדריכי רכיבי מסוגים שונים כרכיבה טיפולית, ועוד. בבואכם לבחור קורס אילוף סוסים, עליכם לוודא כי המאמנים מנוסים בתחומם, מכירים היטב את התחום ומוכרים בשוק. פנו עוד היום אל המכללה המובילה בארץ ALL 4 HORSES המובילה ללימודי רכיבה, עם הניסיון ואנשי הצוות הטובים ביותר בתחומם.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות צבעים