צרו איתנו קשר!

ואנו נחזור אליכם בהקדם!

  שיטות לשיפור המצב המנטלי והפיזי

  רכיבה טיפולית ידועה כאחת מהשיטות הנפוצות והטובות ביותר לטיפול בבעיות רגשיות ומוטוריות. רכיבה מסוג זה, מעניקה למטופל תחושת חופש ועוצמה וכל זאת באמצעות תנועת הרכיבה. תנועת הסוס מועברת למטופל ובכך נוצר גירוי חושי הנוגע לחלק העצבי ולחלק המוטורי של המטופל. לרכיבה הטיפולית יתרונות פיזיים רבים לדוגמת איזון ושיווי משקל, חיזוק השרירים, וכן ליתרונות חשובים כשיפור ביטחון עצמי, ועוד. קורס מדריכי רכיבה טיפולית הוא קורס יוקרתי ומבוקש וזאת בשל הביקוש הרב לטיפול בעזרת רכיבה טיפולית. מדובר במקצוע מתגמל כלכלית אך גם מתגמל מבחינה אישית, הסיפוק הרב לראות את התוצאות על המטופלים ואת השינוי אותו הם עוברים, מעניק הרבה למדריך. ב ALL 4 HORSES מכללת הרכיבה הטובה בארץ מתקיים קורס רכיבה טיפולית אשר מעניק בסופו את כל הכלים הנדרשים על מנת להיות מדריך מן השורה הראשונה.

  קורס מדריכי רכיבה טיפולית נחשב לקורס מבוקש ויוקרתי ולא בכדי. לרכיבה הטיפולית יש ביקוש רב בשל האמונה כי כלי טיפולי זה הוא הטוב ביותר לשיפור מצב המטופל הן פיזית והן נפשית. לכל מטופל מותאמת תכנית טיפול, בהתאם לבעיות איתן הוא מגיע, שיחות עם ההורים במקרה ומדובר בילד, ותמיכה של אבחונים מקדימים שנעשו למטופל.  בהתאם לבעיות המטופל, מוגדר גם הטיפול ברכיבה, מהם החזקים ומהן החולשות רכיבה טיפולית מטפלת בתחום רגשי, תחושתי, תקשורתי, מוטורי ועוד. הכול משליך על הכול ולכן יש לבחור בקפידה את הדרך. למדריך טיפולי יש כוח רב בשיקום ובכלי ההתמודדות ולכן קורס זה נחשב לאחד מהקורסים הטיפוליים המובילים.

  מתעניינים בקורס רכיבה?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

   כל מה שרציתם לדעת - אנחנו עונים

   מהן הדרישות ברמת הפתיחה בקורס רכיבה?

   אנחנו ב All4horses מחזיקים כל השנה מדריך במשרה מלאה על מנת לתת מענה לרוכבים, טרם הכניסה לקורס וגם לאחר תחילת הקורס ועד לסיומו ובתנאי שנוכל להגיע לקו הסיום ברמה נאותה המאפשרת עמידה ביעדים.

   מהן הדרישות למעבר בקורס מדריכי רכיבה?

   כל הסטודנט יתבקש לעמוד בשני מבחני הדרכה, למתחילים ולרוכבים מתקדמים ובמבחן רכיבה אחד. בנוסף על הרוכב לעמוד במבחן ממשק, לונג' ווטרינריה. הקורס אינו קל אך הצוות מחוייב להביא את כל הסטודנטים לקו הסיום בהצלחה.

   מה התכנים בקורס וכיצד הוא מועבר?

   הקורס מכוון אילוף כך שהמסיימים הינם אנשי סוסים טובים. בעלי מסוגלות לישיבה נאה ואפקטיבית על גב של סוס, ומציאת מענה ופתרון לבעיות נפוצות. הקורס מהנה ביותר עשיר בסדנאות מעשיות עם מיטב המאמנים בישראל היום.

   מה מייחד את All4horses מיתר המכללות?

   את הקורס שלנו מעבירים רק אנשים אשר הנם בעלי ניסיון תחרותי מוכח. אלופי הארץ ואלופי אירופה ברכיבה( כן יש כאלה ונאמר בגאווה הם חלק מהצוות :)). בקורס שלנו מחזיקים במאמן במשרה מלאה שיכול לתת שיעורים בחינם לקורסיסטים מתקשים בכל מהלך הקורס!. רוב הצוות היום אקדמאים וכולם, גם המרצים לאנטומיה ופסיכולוגיה, גם אנשי המכירות כולם מגיעים מעולם הסוסים.
   בניית אתר בעיצוב אישי https://www.leos.co.il/%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%90%D7%AA%D7%A8%D7%99%D7%9D/
   צרו איתנו קשר בוואטסאפ!
   דילוג לתוכן