צרו איתנו קשר!

ואנו נחזור אליכם בהקדם!

  סדנת התמחות במקצועות הרכיבה המערבית התחרותיים

  מכללת H4A מזמינה אתכם לסדנה השלישית והמסכמת לשנת 2018 שתתקיים בתאריכים 8-9 לנובמבר (חמישי-שישי) בחוות אלונים. והפעם סדנה יוצאת דופן מבחינת עושר התכנים וצוות המנחים! ביומיים מקצועיים וחוויתיים, נתרכז בענפים המובילים בתחום הרכיבה המערבית הספורטיבית. צוות הסדנה מורכב ממאמנים מובילים בכל אחד ואחד מן התחומים.

  עדן ישי

  לוחם מבצעי ביחידת הפרשים של משטרת ישראל למעלה מעשר שנים. עדן מתמחה באילוף סוסי היחידה והכנתם לעבודה מבצעית עובדה המקנה לו ניסיון יחודי הבא לידי ביטוי באימון סוסי אקסטרים. באמתחתו של עדן שנות ניסיון ונצחונות בענפי הקאובוי אקסטרים והריינינג כמו גם באימון נבחרות נוער ובוגרים.

  שלומיק רזיאל

  מבכירי ענף האקסטרים ושופט מוסמך מטעם ה EXCA ומי שלמעשה יבא את הענף לישראל בשנת 2014. זוכה במספר אליפויות ישראל בענפים שונים. בעל 30 שנות נסיון באילוף סוסים לרבות תחת המאמנים הגדולים בארה”ב ובספרד. בעברו רוכב בליגת הרודיאו בארה”ב, מתחרה באליפויות עולם בטים רופינג ואלוף אירופה בטים רופינג.

  קאובוי אקסטרים

  ענף חדש זה צובר פופולריות אדירה בארץ ובחו”ל. בעיקרו משלב אלמנטים מתחומי הרכיבה ועבודת הבוקרים בשילוב עם מגוון מכשולים ואתגרים המדגימים את יכולתו של הסוס ואת שליטתו של הרוכב תוך מירוץ נגד השעון.

  ליאור רז

  חבר בצוות מאמני דאבל קיי, ליאור מאמן מתחרה ומנצח כבר למעלה מ-20 שנה והוא ממאמני הריינינג המובילים בישראל. בעברו אלוף אירופה לנוער ובעל נסיון תחרותי עשיר ביותר בארץ ובחו”ל. לזכותו של ליאור נזקפות אליפויות ישראל, אליפויות פיוטוריטי ואליפויות דרבי רבות.

  שי קנאטי

  שי מצוות מאמני חוות דבל קיי הוא מבכירי מאמני הריינינג הקטינג והקאוהורס בישראל ובעל ניסיון תחרותי עשיר בארץ ובחו”ל. לזכותו אין ספור אליפויות, גביעים ואליפויות ישראל, אליפויות דרבי ופיוטוריטי הן כרוכב והן כמאמנם של אלופים מבוגרים ילדים ובני נוער.

  ריינינג

  ענף הרכיבה המערבית המוביל בעולם כיום. המדובר בתצוגת שליטה במסגרת מסלולים קבועים מראש בהם נדרשים הרוכב והסוס להציג שליטה במהירות, עצירות החלקה, החלפות רגליים וספינים מהירים וכל אלה תוך מינימום התערבות נראית של הרוכב.

  אול אראונד

  תחום רחב ומפותח המאגד תחתיו שמונה מקצועות תחרותיים שונים: ווסטרן פלזר, ווסטרן ריידינג, טרייל קלאס, ראנץ ריידינג, שואומנשיפ, הורסמנשיפ, הנטר אנדר סאדל והאנטר אקוויטשן. בענפים אלה נשפט לא רק הסוס על איכות תנועה, ביצוע מעברים ואלמנטים ועוד, אלא גם הרוכב על ישיבתו והתאמתו לתנועה.

  שריג ברוש

  ללא ספק אחד מאבותיו של ענף הקטינג בישראל ומן המאמנים הבולטים והמצליחים בתחום. לשריג עשרות שנות נסיון כמאמן ורוכה מתחרה בארץ ובחו”ל. הוא ותלמידיו זכו באינספור תחרויות ואליפויות ישראל והוא מתמחה בהצגתו של תחום הקטינג לרוכבים מתחומים שונים.

  גילי שדמות

  מבכירות מאמני האולאראונד ובעלת עשרות שנות נסיון כמאמנת ורוכבת מתחרה בארץ ובחו”ל. הובילה שורה של רוכבים ורוכבות לאינספור נצחונות ואליפויות.

  מה הלו”ז?

  יום שישי 9/11/2018

  9:00-12:00

  סדנת אול אראונד בהנחיית גילי שדמות.

  12:00-12:30

  הפסקת צהריים (שתיה חמה וקרה וכיבוד קל)

  15:30 -12:30

  סדנת קאטינג בהנחיית שריג ברוש

  9:30

  שיחת פתיחה.

  10:00-13:30

  סדנת ריינינג בהנחיית שי קנאטי וליאור רז.

  13:30-14:00

  הפסקת צהריים (שתייה חמה וקרה וכיבוד קל)

  14:00-18:00

  סדנת אקסטרים קאובוי בהנחיית שלומיק רזיאל ועדן ישי

  19:00

  ארוחת ערב “על האש”

  ** בתשלום נוסף של 70 ש”ח לכיסוי עלויות.

  עלויות:

  צופה: 150 ₪ כולל שני ימי הסדנאות

  צופה חבר מועדון: ללא עלות

  עלות השתתפות כרוכב באחת הסדנאות: 100 ₪ לסדנא

  עלות ארוחת ערב “על האש”: 70 ₪ לכיסוי עלויות

  מתעניינים בקורס רכיבה?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

   כל מה שרציתם לדעת - אנחנו עונים

   מהן הדרישות ברמת הפתיחה בקורס רכיבה?

   אנחנו ב All4horses מחזיקים כל השנה מדריך במשרה מלאה על מנת לתת מענה לרוכבים, טרם הכניסה לקורס וגם לאחר תחילת הקורס ועד לסיומו ובתנאי שנוכל להגיע לקו הסיום ברמה נאותה המאפשרת עמידה ביעדים.

   מהן הדרישות למעבר בקורס מדריכי רכיבה?

   כל הסטודנט יתבקש לעמוד בשני מבחני הדרכה, למתחילים ולרוכבים מתקדמים ובמבחן רכיבה אחד. בנוסף על הרוכב לעמוד במבחן ממשק, לונג' ווטרינריה. הקורס אינו קל אך הצוות מחוייב להביא את כל הסטודנטים לקו הסיום בהצלחה.

   מה התכנים בקורס וכיצד הוא מועבר?

   הקורס מכוון אילוף כך שהמסיימים הינם אנשי סוסים טובים. בעלי מסוגלות לישיבה נאה ואפקטיבית על גב של סוס, ומציאת מענה ופתרון לבעיות נפוצות. הקורס מהנה ביותר עשיר בסדנאות מעשיות עם מיטב המאמנים בישראל היום.

   מה מייחד את All4horses מיתר המכללות?

   את הקורס שלנו מעבירים רק אנשים אשר הנם בעלי ניסיון תחרותי מוכח. אלופי הארץ ואלופי אירופה ברכיבה( כן יש כאלה ונאמר בגאווה הם חלק מהצוות :)). בקורס שלנו מחזיקים במאמן במשרה מלאה שיכול לתת שיעורים בחינם לקורסיסטים מתקשים בכל מהלך הקורס!. רוב הצוות היום אקדמאים וכולם, גם המרצים לאנטומיה ופסיכולוגיה, גם אנשי המכירות כולם מגיעים מעולם הסוסים.
   בניית אתר בעיצוב אישי https://www.leos.co.il/%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%90%D7%AA%D7%A8%D7%99%D7%9D/
   דילוג לתוכן