צרו איתנו קשר!

ואנו נחזור אליכם בהקדם!

  לימוד רכיבה טיפולית בצפון

  הסוס היא אחת מחיות המשק האינטליגנטיות ביותר אותה האדם ביית ואף יצר עימה קשר של אמת. לימוד רכיבה טיפולית בצפון מתאים לכל מי שגילה את החיבור האמיתי עם החיה הנפלאה הזו ורוצה לקבל חוויה מעשירה ומעצימה בדרך של טיפול, לימוד וחוויה. רכיבה על סוסים נחשבת כדרך טיפולית חווייתית שמסייעת לאוכלוסיות שונות המתמודדות עם קשיים וצרכים מיוחדים למצוא דרכים לשפר את איכות חייהם, לשפר את תחושת הביטחון שלהם ועידוד הכישורים הרבים אותם הם מגלים תוך כדי רכיבה. רוצים ללמוד רכיבה על סוסים בדרך המשלבת טיפול וחוויה? ב-  all4horses מתקיימים שיעורי רכיבה מהנים ומעשירים אשר יודרכו על ידי מדריכים מיומנים ורגישים.

  מה הם היתרונות של לימוד רכיבה טיפולית בצפון?

  • לימוד רכיבה טיפולית בצפון יכולה להועיל לאנשים המתמודדים עם מגוון רחב של קשיים ואתגרים, בין אם מדובר בקשיים קוגניטיביים, פיזיים, רגשיים, חברתיים או שילוב שלהם.
  • לימוד רכיבה על סוסים מעניקה תחושה ממשית של עצמאות וכושר ניידות לאנשים עם מוגבלויות פיזיות, אשר רבים מעידים כי היא מעצימה יותר מהליכה רגילה כאחד האדם, והיא מעניקה את האפשרות לדהור במהירות ולהרגיש קלים כמו הרוח. תחושת קלילות זו מעניקה לאנשים עם מוגבלות בניידות להשתחרר מהעול הפיזי שמלווה אותם זמן רב.
  • היכולת לרכוב על החיות העוצמתיות הללו מעניקה יתרונות הן פיזיים והן פסיכולוגיים אדירים כאחד, לכל אלה שנמנע מהם בעבר לעסוק בפעילויות אקסטרים שכאלו.
  • במצבים למשל של טונוס שרירים מוגבר במחלות שונות, תנועת הסוס שברכיבה טיפולית יכולה לשקף בצורה טבעית את התנועה של האדם בהליכה ובכך לעזור לשרירי הרוכב להרפות ולהירגע, תוך הגברת שיווי המשקל וגמישות המפרקים.
  • אנשים עם ליקויים קוגניטיבי שונים העוברים רכיבה טיפולית מקבלים מענה למרכיבים פיזיים ומנטאליים הדורשים שיפור ותחזוקה- התעסקות עם מיומנויות רכיבה על הסוס מאפשרת לרוכבים לשפר שיווי משקלם, לפתח וליעל את תחושת המודעות של הגוף והיחסים במרחב. בנוסף, שיעורי מיומנויות רכיבה משפרת את הביטחון העצמי ותחושת העצמאות של הרוכבים.

  לרכוב אל עבר העתיד

  אם אתם מעוניינים ללמוד רכיבה עם סוסים, להפוך למאלף סוסים ולקבל מכך את ההיבט הטיפולי שכל כך חשוב לילדים ומבוגרים רבים, כדאי לכם לשמוע על לימודי הרכיבה הטיפולית בצפון הארץ של all4horses. כאן תלמדו את כל מה שאתם צריכים לדעת על עולם הסוסים ועולם הטיפול דרך הרכיבה, וכן לשפר את חייכם בעזרת הכישורים והמיומנויות שתלמדו במהלך התהליך.

  מתעניינים בקורס רכיבה?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

   כל מה שרציתם לדעת - אנחנו עונים

   מהן הדרישות ברמת הפתיחה בקורס רכיבה?

   אנחנו ב All4horses מחזיקים כל השנה מדריך במשרה מלאה על מנת לתת מענה לרוכבים, טרם הכניסה לקורס וגם לאחר תחילת הקורס ועד לסיומו ובתנאי שנוכל להגיע לקו הסיום ברמה נאותה המאפשרת עמידה ביעדים.

   מהן הדרישות למעבר בקורס מדריכי רכיבה?

   כל הסטודנט יתבקש לעמוד בשני מבחני הדרכה, למתחילים ולרוכבים מתקדמים ובמבחן רכיבה אחד. בנוסף על הרוכב לעמוד במבחן ממשק, לונג' ווטרינריה. הקורס אינו קל אך הצוות מחוייב להביא את כל הסטודנטים לקו הסיום בהצלחה.

   מה התכנים בקורס וכיצד הוא מועבר?

   הקורס מכוון אילוף כך שהמסיימים הינם אנשי סוסים טובים. בעלי מסוגלות לישיבה נאה ואפקטיבית על גב של סוס, ומציאת מענה ופתרון לבעיות נפוצות. הקורס מהנה ביותר עשיר בסדנאות מעשיות עם מיטב המאמנים בישראל היום.

   מה מייחד את All4horses מיתר המכללות?

   את הקורס שלנו מעבירים רק אנשים אשר הנם בעלי ניסיון תחרותי מוכח. אלופי הארץ ואלופי אירופה ברכיבה( כן יש כאלה ונאמר בגאווה הם חלק מהצוות :)). בקורס שלנו מחזיקים במאמן במשרה מלאה שיכול לתת שיעורים בחינם לקורסיסטים מתקשים בכל מהלך הקורס!. רוב הצוות היום אקדמאים וכולם, גם המרצים לאנטומיה ופסיכולוגיה, גם אנשי המכירות כולם מגיעים מעולם הסוסים.
   בניית אתר בעיצוב אישי https://www.leos.co.il/%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%90%D7%AA%D7%A8%D7%99%D7%9D/
   דילוג לתוכן