צרו איתנו קשר!

ואנו נחזור אליכם בהקדם!

  טיפול בעזרת סוסים

  לימודי רכיבה טיפולית, מיועדים לאנשים המעוניינים לעבוד כמטפלים בעזרת סוסים, מקצוע שהפך למבוקש מאוד בשנים האחרונות. ידוע כי מדריכים מסוג זה נהנים מאוד מהסיפוק האישי שמגיע עם סיומו של כל מפגש עם המטופל. סוג העבודה המיוחד הזה, הופך את תחום עיסוק זה לעיסוק מעצים ולא סטנדרטי, המעניק את היכולת לגעת באנשים ולסייע להם בכל הנדרש על מנת להשתלב בחברה. במסגרת הרכיבה הטיפולית המדריך הוא זה שמלווה את המטופל תוך הכנת תכנית טיפול אישית אשר במסגרתה המטופל יוצר קשר עם הסוס, לומד כיצד לרכב עליו, לטפל בו  ואיך לנהל אותו בעזרת אימונים שונים.  באם הנכם מעוניינים לעסוק בתחום הרכיבה הטיפולית וללמוד קורס מעצים ועשיר, פנו אל  ALL 4 HORSES המכללה המובילה ללימודי רכיבה, עם צוות מנוסה ואיכותי.

  מה לומדים במסגרת לימודי רכיבה טיפולית

  לימודי רכיבה טיפולית משלבים בתוכם מגוון רחב של הנושאים הנוגעים רובם ככולם לנושא הטיפולי ולנושא העבודה מול הסוס. שיטת טיפול זו משלבת מרכיבים חינוכיים יחד עם מרכיבים פסיכולוגיים שיקומיים. את התוכנית מתאימים לכל מטופל ומטופל עם  דגשים על דרכי הטיפול, סוגי לקויות שונים, אוכלוסיות יעד המגיעות לרכיבה טיפולית, תרגול הדרכה בשטח עם המטופלים, בניית מערך טיפולי עם התאמת התוכן למטופל.  הקורסים נבנים במטרה להפוך את התלמידים לאנשי מקצוע ברמה גבוהה תוך מתן כלים להשתלבות בענף הסוסים.

  היכן מומלץ ללמוד רכיבה טיפולית

  בבואכם לבחור מוסד ללימודי רכיבה טיפולית, חשוב מאוד שתבדקו מי הצוות המדריך, מה הניסיון שלו ומה הוא מקנה לכם. ב ALL 4 HORSES המכללה המובילה ללימודי רכיבה, תרכשו את הכלים המתאימים ביותר להתמודדות מול “בעיות” שצצות במהלך היום יום כמדריכי רכיבה בשטח, ובהתמודדות עם סיטואציות בהן נתקלים בהדרכה ובתקשורת עם הסוס.

  מתעניינים בקורס רכיבה?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

   כל מה שרציתם לדעת - אנחנו עונים

   מהן הדרישות ברמת הפתיחה בקורס רכיבה?

   אנחנו ב All4horses מחזיקים כל השנה מדריך במשרה מלאה על מנת לתת מענה לרוכבים, טרם הכניסה לקורס וגם לאחר תחילת הקורס ועד לסיומו ובתנאי שנוכל להגיע לקו הסיום ברמה נאותה המאפשרת עמידה ביעדים.

   מהן הדרישות למעבר בקורס מדריכי רכיבה?

   כל הסטודנט יתבקש לעמוד בשני מבחני הדרכה, למתחילים ולרוכבים מתקדמים ובמבחן רכיבה אחד. בנוסף על הרוכב לעמוד במבחן ממשק, לונג' ווטרינריה. הקורס אינו קל אך הצוות מחוייב להביא את כל הסטודנטים לקו הסיום בהצלחה.

   מה התכנים בקורס וכיצד הוא מועבר?

   הקורס מכוון אילוף כך שהמסיימים הינם אנשי סוסים טובים. בעלי מסוגלות לישיבה נאה ואפקטיבית על גב של סוס, ומציאת מענה ופתרון לבעיות נפוצות. הקורס מהנה ביותר עשיר בסדנאות מעשיות עם מיטב המאמנים בישראל היום.

   מה מייחד את All4horses מיתר המכללות?

   את הקורס שלנו מעבירים רק אנשים אשר הנם בעלי ניסיון תחרותי מוכח. אלופי הארץ ואלופי אירופה ברכיבה( כן יש כאלה ונאמר בגאווה הם חלק מהצוות :)). בקורס שלנו מחזיקים במאמן במשרה מלאה שיכול לתת שיעורים בחינם לקורסיסטים מתקשים בכל מהלך הקורס!. רוב הצוות היום אקדמאים וכולם, גם המרצים לאנטומיה ופסיכולוגיה, גם אנשי המכירות כולם מגיעים מעולם הסוסים.
   בניית אתר בעיצוב אישי https://www.leos.co.il/%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%90%D7%AA%D7%A8%D7%99%D7%9D/
   צרו איתנו קשר בוואטסאפ!
   דילוג לתוכן