All4Horses: המדריכים למדריכי הרכיבה - הכירו את הצוות שלנו!

הכירו את הצוות

מדריכי הרכיבה של A4H

אילן רוזנברג

אילן רוזנברג

אילן רוזנברג

רוכב ומתחרה מילדות (רכיבה אנגלית).

שירת בצה”ל כחובש קרבי בגבעתי. מיד לאחר מכן כשלוש שנים לסירוגין בארה”ב, שם התמקצע בתחום הריינינג.

בילה כ-11 שנה בגרמניה, שם זכה באליפות אירופה בריינינג בשנת 2004.  כ-7 פעמים אלוף גרמניה, מנצח מקצי דרבי ופיוטוריטי יוקרתיים. חזר לארץ בשנת 2011, ניצח פיוטוריטי ודרבי ישראלים במהלך השנים האחרונות וממשיך כמתחרה פעיל בענף התחרותי בישראל.

בעל תואר ראשון בכלכלה (בהצטיינות) וכיום סטודנט לתואר שני בכלכלה.

” מאז שחזרתי לארץ שמתי לב לשינוי שחל בענף הסוסים הישראלי. התנאים השתנו,  כמות המדריכים, רוכבי השטח ורוכבים מתחרים, מגדלי סוסים ועוד.. ויש צורך לישר קו. לתת מענה מקצועי לאותם אלו שלא קיבלו בסיס מספיק רחב להישען עליו ונפגשו עם התחום מעט מאוחר יותר ולאפשר חשיפה מקצועית לכל אחד.

יש לפעמים בענף הסוסים משהו מרחיק מעט… השפה הגבוהה והטרמינולוגיה השייכת רק למי שבקיא בתחום, אני אישית לא מאמין. לא שהתחום קשה כל כך ורחוק כל כך, אני באמת חושב  שכל אחד יכול להיות טוב עם סוסים. הרבה יותר מטכניקה, נדרשת הבנה ומיומנות היא דבר נרכש. כשרון לדעתי מקבל מעט יותר מדי יחס, אם נבין ונתאמץ מספיק.. נראה כמוכשרים.”

גילי שדמות 

גילי שדמות

גילי שדמות

גדלה וחונכה במושב פארן בדרום הרחוק מאז ומתמיד גדלה לצד בעלי חיים רבים ובעיקר סוסים. הקשר שנוצר עם החיה המדהימה הזו הלך והתעצם ומשם הדרך הייתה ברורה .

גילי התמקצעה עם טובי אנשי הסוסים בארץ ובחול כגון: דאג מי להולנד, ג׳קי קרשקה, וג׳ק רעיל.

כיום, גילי מאמנת ומטפלת ברכיבה מערבית ומתחרה פעילה בענף האול ארונד כאשר היא עצמה נמנית בין מייסדי הענף בארץ.

גילי בעלת הישגים רבים וכך גם תלמידיה. לאורך השנים השתתפה בתחרויות בארץ ובחול – בין התארים: סגן אלוף ארופה בריינינג לנוער בשנת 2007, סגנית אלופה בהאנטר ב2008 בגביע אומות עולם, סגן אלוף בווסטרן ריידינג בגביע אומות עולם 2008, מקום רביעי בהורסמנשיפ בגביע אומות עולם 2010.

בנוסף לעבודתה עם סוסים, גילי רואה עצמה בראש ובראשונה אשת חינוך, כאשר היא בעלת תעודה “מטפלת בשיטת ada” ולרשותה ידע עצום ונרחב עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים וסבלנות אין קץ..

בשנים האחרונות, גילי שואפת להעביר את האהבה והידע העצום שלה לכל מי שחפצה ליבו להיות חלק מהתחום המדהים הזה ולכן הקימה בשיתוף פעולה עם אילן רוזנברג, חבר וקולגה לתחום, את מכללת All4Horses הנותנת מגוון קורסים להכשרת מדריכי רכיבה מערבית ומדריכים לרכיבה טיפולית .

גילי עומדת בחזית המכללה יחד עם אילן רוזנברג ודייב תורפ כשהיא שותפה (פעילה) במהלך כל הקורסים. במקום שבו עצמה, ידע ורגש נפגשים.. השמים הם הגבול .

דייב ת’ורפ

דייב ת'ורפ

דייב ת’ורפ

מתחרה פעיל בענף הסוסים משנת 1997, ממייסדי ענף הריינינג בארץ.

מגיע מהעיר מנצ’סר (יונייטד!!) שבאנגליה שם התחיל לרכב בסגנון אינגליש.

הגיע לישראל בפעם הראשונה בשנת 1990 ועשה עלייה בשנת 1996.

מאז הספיק לעבוד עם בקר ברמת הגולן, שירת בצה”ל בחיל האוויר והפך לחלק פעיל בענף הסוסים.

במהלך השנים צבר תארים רבים לו ולתלמידיו: אלוף ישראל בריינינג מספר פעמים לאורך השנים, מנצח מקצה הפיצ’וריטי לשנת 2005, סגן אלוף אירופה ותלמידים רבים אשר קטפו את תארי אלופי וסגני ישראל.

בנוסף דייב הינו שופט מוסמך מטעם ארגון ה NRHA העולמי ובמהלך השנים שפט בארץ מקצי דרבי, פיצ’וריטי, ליגת בוגרים ונוער.

דייב אימן והכשיר חלק נכבד ממאמני הענף כיום.

“בימים אלו אני מרגיש שהגשמתי חלום, חזרתי לעבוד עם המאמן ריינינג שלי, אילן רוזנברג. ויחד עם גילי ניתנת לנו ההזדמנות להכשיר את הדור הבא של אנשי הסוסים בארץ.

בשבילי, להיות מאמן בקורס מדריכים זאת הזדמנות להעביר את הידע שרכשתי במשך השנים לדור החדש. אני רואה בזה שליחות גדולה ואני מקווה שאוכל להמשיך לעשות זאת עוד זמן רב”

מירי רוזנברג

נשואה +1

התחלתי לרכב בגיל 12 בסגנון אינגליש (קפיצות) במשך 6 שנים,

חנכתי באופן פרטי בחורה עיוורת בעלת פיגור מגיל 16 עד 18.

לאחר מכן שירתי בצבא בתפקיד משקי”ת מתנדבים- אחראית על מתנדבי צה”ל המורכבים מקבוצות שונות של הורים שכולים, בעלי מוגבלויות ופיגור.

לאחר הצבא המשכתי לרכב בסגנון מערבי בצורה מסודרת, ועבדתי כמדריכה לרכיבה מערבית וטיפולית.

התנסיתי רבות בהדרכת מקרים קשים של עיוורים ונכים.

התחריתי בתחום האול אראונד במקצי הפלז’ר ירוקי ופתוח וזכיתי במקומות ראשון, שני ושלישי.

ריכזתי את התחום הטיפולי במשך תקופה ארוכה בחווה גדולה במרכז הארץ וניהלתי את החווה במשך 7 שנים.

כיום אחראית על הרשמת סטודנטים לקורסי מדריכים של מכללת All4Horses בבעלות אילן רוזנברג, דייב ת’ורפ וגילי שדמות.

איהאב שחאדה

איהאב שחאדה

איהאב שחאדה

חי ונושם סוסים מילדות. גדלתי כנער חווה ועסקתי באילוף סייחים באחד העדרים הגדולים בארץ.

במהלך השנים עסקתי כעוזר מאמן במס’ חוות בארץ ובחו”ל.

לפני 7 שנים נפלה בחלקי הזכות להכיר את אילן רוזנברג, חבר מנטור ודמות מובילה בחיי המקצועיים והאישיים.

מתחרה ברייניג מגיל צעיר ופעיל גם כיום בליגה הארצית ובתחרויות הגדולות, מחזיק בתואר זוכה פיצ’וריטי IRBC 2013, ומקצה פתוח מוגבל במס’ שנים.

בעל תואר ראשון במשפטים ורישיון עו”ד.

בשנה האחרונה זכיתי בכבוד להיות חלק ממשפחת – All4Horses ולעבוד לצידם של אנשי המקצוע המובילים בארץ ובחו”ל.

להיות איש סוסים ומדריך רכיבה זאת לא אמירה.. זאת דרך חיים. הרי הצלחה הינה תוצר של השקעה, למידה, התמדה, רצון ונחישות שבזכותם נתקדם וננצח.

דרור רז

דרור רז

דרור רז

שירתתי במודיעין חיל הים והמשכתי לרכב, לאמן ולהתחרות במהלך השירות.
לאורך השנים התחריתי באולארונד ובשנים האחרונות מתרכזת בריינינג.

עבודת ההדרכה במכללת A4H מרתקת ומספקת והיא השילוב האידיאלי מבחינתי בנקודת המפגש בין סוסים לבני אדם.

אני לא מפסיקה ללמוד ולהתפתח כרוכבת ומאמנת תחת הנחיתו של אילן רוזנברג שהוא לא רק עילוי בתחום, אלא גם מנטור בחסד.

במקביל, אני מוצאת קסם ביכולת של בני אדם שונים ומשונים להתחבר סביב בעלי החיים המופלאים האלה והאהבה המשותפת שכולנו חולקים להם.

אני חשה ברת מזל ומכירה תודה על הזכות לחלוק את הידע והנסיון שצברתי.. והרשות לגעת בחייהם של תלמידי הקורסים שכל אחד מהם הוא עולם ומלואו..ואני מקווה להשאיר איתם גם משהו ממני.
מעבר להכל התמזל מזלי וזכיתי להפוך אהבה למקצוע ולהיות מוקפת בצוות אנשים מדהים ובמשפחה המתרחבת של תלמידי ובוגרי A4H לדורותיהם.

מתעניינים בקורס רכיבה?

חייגו: 072-371-9989

או השאירו פרטים בטופס הבא:

מה אומרים עלינו?

המדריכים הכי חזקים במדינה
עשיתי תקורס קיץ השנה קורס מטורף מעשיר בידע ואהבה למקצוע צוות ברמה הגבוהה ביותר והחיבור המטורף! אם מישהו רוצה לעשות קורס... מערבי, טיפולי, אילוף. שיעשה רק אצלם מעבר לקורס יש גם אהבה וחיבור! All4horses משפחה! ❣️🐴קראו עוד
תבואו . תבינו ! צוות פושט מדהים !!
הצוות הכי טוב בארץ! מקצועיות ומשפחה שמלווה גם אחרי התעודה.
ללמוד אצל הטובים ביותר.במהלך תקופת הלימודים אתה מקבל כל כך הרבה ידע על סוסים שהופך אותך ממגדל סוסים לאיש סוסים .היחס... של המאמנים כל כך טוב כלפיך שאתה לא רוצה להפסיק ללמוד.תודה על קורס מושלם.קראו עוד
כל תחום שיוצר בעלי מקצוע חדש-הוא תחום מבורך. מצד שני אני לא חושב שצריך להכשיר הרבה מאמנים בכל תחום-למשל בתחום הזה.... ולמה? כי כמה סוסים יש בארץ ואם תהיה רוויה במאמנים אז כמה יוכלו להתפרנס מזה? למה לא מכשירים למשל יותר סנדלרים? הא. כי הכל תעשייתי? אנשים תחשבו קצת באופנ שרואה רחוק. אם תתנו רק לסינ לקחת את כל מקומות העבודה זה יהרוס גם אתכם.תחשבו על זה.קראו עוד
אין תלונות. מקום מדהים, אנשים מדהימים.
בעולם בו תעודות ודפלומות החליפו מזמן תוכן, ידע ונסיון אמיתי פרי התנסות,בעולם בו הפכנו להיות עבדים של שיטה, מכללת... All4Horses היא הוכחה ניצחת שאפשר גם אחרת.כאן, הדלת נפתחת בפני כל, והצוות מקדיש את זמנו , מרצו, נסיונו העשיר וגישתו יוצאת הדופן, על מנת להפוך כל אחד ואחת מהסטודנטים, לאיש הסוסים המקצועי ביותר, ולמדריך הרכיבה ו/או המטפל המוכשר ביותר שהוא יכול להיות.תכנית הלימודים המקצועית מתבססת על טכניקות מודרניות מתקדמות הנשענות על הסטוריה ומסורת ארוכות שנים, מותאמות למאה ה21.האוירה חמה, מלאת הומור תוך שמירה על רף מקצועי גבוה, וההתקדמות מותאמת פרטנית ליכולתו של כל פרט.במקום שבו אהבה הופכת מקצוע, משכיל הסגל להעביר תכנים בצורה חויתית, כך שתכנית הלימודים היא רבגונית, מהנה ומפרה, ומייצרת תוצאות יוצאות דופן בנוף המקומי.מומלץ בחום לקחת את הזמן ולבוא ליום התרשמות באחד מן הסניפים ברחבי הארץ, להכיר את הצוות, ובעיקר, לשוחח עם משתתפי הקורסים ששמחים לחלוק ולשתף.קראו עוד
אין צוות כזה גם באירופה! חם,אוהב,משקיע ואיכפתי כלפי כל אחד ואחת.כאן קיבלתי ידע יותר ממש שהיה נדרש.מעבר ללימודים... ולתעודה ולנסיון, רכשתי משפחה.קראו עוד
תבואו,תבינו!

שינוי גודל גופנים
ניגודיות צבעים